Pereiti į pagrindinį turinį

Apie mus

Esame didžiausia ir ilgiausią patirtį turinti draudimo bendrovė Baltijos šalyse. 2021 metais minėjome savo šimtmetį ir kiekvienam Lietuvos gyventojui sakome ačiū, kad vertinate tai, ką „Lietuvos draudimas“ sukūrė per 100 savo veiklos metų -  nuėjome ilgą kelią ir tvirtai žinome, ko nori ir tikisi klientas. „Lietuvos draudimas” yra didžiausia Lietuvos ne gyvybės draudimo paslaugų bendrovė ir valdo daugiau kaip trečdalį šalies ne gyvybės draudimo rinkos.

Pagal turimą šalies rinkos dalį išliekame itin stipriu lyderiu. 2021 metais mes Lietuvoje rūpinomės 597 234 klientais, o tai reiškia, kad kas trečias Lietuvos gyventojas savo draudiku pasirenka „Lietuvos draudimą“. Kasmet savo klientams atlyginame nuostolių už maždaug 90 mln. eurų. Mes iš visų Lietuvoje veikiančių draudikų išsiskiriame itin saugia kapitalo pozicija, tuo pačiu išlaikydami aukštą ir stabilų mokumo rodiklį.

Daugybę metų mes šalies gyventojai vertina ir laiko pačiu patikimiausiu draudimo sektoriaus prekės ženklu. Draudimo sektoriuje esame vertinami ne tik kaip geriausi draudimo ekspertai, klientai mus išskiria ir kaip objektyviausiai vertinančius padarytos žalos nuostolį, paprastai ir sklandžiai jas tvarkančius bei greitai sureguliuojančius. O tai mus labai svarbu – juk draudimas tai pažadas, kad prireikus pagalbos, ji bus suteikta greitai.

Sutelkdami dėmesį į klientų poreikius, toliau sėkmingai geriname savo paslaugų kokybę ir prieinamumą, tai patvirtina ir 2021 metais pasiektas „Klientų balso“ NPS rodiklis – jis siekia 77 procentus. Didžiausias mūsų dėmesys pastaruoju metu sutelktas į digitalizaciją: nuo patogesnės savitarnos, inovatyvių ir prie kiekvieno kliento prisitaikančių aptarnavimo sprendimų, nuotolinio žalų reguliavimo iki partnerių rato plėtros.

Mums labai svarbus ne tik kiekvienas mūsų klientas, bet ir vertę jiems kuriantys mūsų žmonės. Klientais kasdien rūpinasi daugiau nei 900 „Lietuvos draudimo” darbuotojų, Jums siūlome vieną didžiausių draudimo paslaugų tinklų – beveik 100 padalinių visuose šalies miestuose ir miesteliuose.

Mūsų misija

Dirbame tam, kad jūsų ateitis būtų saugi ir rami.

Mūsų vertybės

  • Bendradarbiavimas pagrįstas skaidria, sąžininga ir efektyvia partneryste.
  • Noras laimėti klientų, darbuotojų ir akcininkų labui.
  • Laisvė veikti įgalinanti smalsumą ir lyderystę, kuriant inovacijas rinkoje.