Pereiti į pagrindinį turinį
Kompiuterio sugadinmas

Elektros įtampos svyravimai sugadino kompiuterį, kaip bus nustatyta žala?

Jeigu esate studijavę, gerai žinote seną posakį, kad studentui visada pritrūksta vienos nakties. O jeigu kompiuterio ekrane vietoj diplominio rašto darbo atsiranda tamsa? Tikriausiai esate girdėję istoriją apie studentę, kurios visas darbas nuėjo perniek, kai kompiuterį sugadino elektros įtampos šuolis, kitaip viršįtampis.

Nuostolį už sugedusį kompiuterį atlyginsime kaip už lygiai tokį patį naują.

#LDpaprastai

Toli gražu ne kiekvienas studentas gali nustatyti, kodėl sugedo kompiuteris. Ypač jeigu per elektros įtampos šuolį jūs nebuvote prie savo kompiuterio. Todėl jums gali kilti klausimų, kaip bus nustatyta ir atlyginta patirta žala.

Jūsų įrangos gedimo priežastį turi nustatyti kvalifikuoti kompiuterių taisymo meistrai. Įrangos remontu užsiimančios įmonės specialistai greitai supranta, ar gedimą lėmė elektros įtampos šuolis ar kiti veiksniai. Ši informacija mums yra labai svarbi, kai reguliuojame jūsų žalą.

Nuostolį už sugedusį kompiuterį mes atlyginame kaip už lygiai tokį patį naują daiktą, nepaisant jo nusidėvėjimo.

Tačiau nuostolio, kurį patyrėte dėl neparašyto diplominio ar kito svarbaus darbo, mes neatlyginame. Taip pat neatlyginsime už prarastą kompiuterių programinę įrangą (išskyrus gamintojo tiekiamą kartu su kompiuteriu) ar kitų failų praradimus.

Mes žinome, kad į pastatą ar šalia trenkęs žaibas dažnai sukelia didelius įtampos šuolius, todėl gali sugadinti visą elektros instaliaciją, šildymo sistemą, televizorių ir kitus elektros prietaisus.

Jeigu pasirenkate standartinį pastatų ar namų turto draudimo variantą, apsauga dėl elektros įtampos svyravimų ar viršįtampių galioja iki 6 tūkstančių eurų.

Jeigu pasirinkate maksimalų pastatų ar namų turto draudimo variantą, „Lietuvos draudimas“ atlygina iki 15 tūkstančių eurų žalą, sukeltą elektros įtampos svyravimų ar viršįtampių.